Kerkbalans

PDF Afdrukken E-mailadres

Voor het vitaal houden van de parochie is het van belang om over voldoende financiële middelen te kunnen beschikken. Uitgaven die gedaan moeten worden zijn kosten voor o.a. personeel, liturgische vieringen, gebouwen, verlichting, verwarming, “Echo”, afdrachten aan bisdom, dekenaat, etc.

Jaarlijks krijgt u in het voorjaar een financieel overzicht van de baten en lasten. Op de jaarlijkse parochieavond (in het voorjaar) kunt u vragen stellen over de financiën van de parochie. Tijdens de jaarlijkse Actie Kerkbalans (in januari) worden de parochianen benaderd voor hun jaarlijkse kerkbijdrage. Gesteld kan worden dat de bereidheid om hieraan mee te doen zeer positief is. Het betekent dat de parochianen zich in belangrijke mate betrokken voelen om samen verantwoordelijkheid te dragen voor de parochie. De hoogte van de bijdrage is vrijblijvend en naar ieders vermogen. Het resultaat van de Actie Kerkbalans is onze belangrijkste bron van inkomsten.

Dankzij de inzet van vele vrijwilligers kunnen we de Actie Kerkbalans elk jaar tot tevredenheid afronden.

Contactpersonen zijn de penningmeester van de locatieraad en

dhr. J. Menting (tel: 0314-683757).

 

 

 

Laatst aangepast ( vrijdag, 16 januari 2015 20:32 )
 

Aanmelden Nieuwsbrief

Wil je ook onze digitale nieuwsbrief ontvangen? Vul dan hieronder uw naam en emailadres in!

Zoeken

Parochiesecretariaat

Openingstijden

Maandag 19.00 tot 20.00 uur
Woensdag 09.30 tot 10.30 uur
Vrijdag 09.30 tot 10.30 uur

Bereikbaarheid van het pastoraal

team voor spoedeisende hulp.

(alleen voor het Sacrament der

Zieken of de ziekenzegen)

06-55755957

Komende vieringen

There are no events at this time

Vieringen

Tijden vieringen

 

Zondag om 09.30 uur
InloggenDutch English French German Polish Spanish
Deze website is ontwikkeld door Rick Bongers Webdesign.